Özel Günler İçin Cd Baskı Hizmeti

Cd baskı şirketimiz doğum günü yada düğün gibi özel günler için cd baskı hizmeti vermektedir. Bildiğiniz üzere doğum günleri ve düğünler insanların yaşamlarının en önemli ve özel günleri arasında yer almaktadır. Cd baskı şirketimizin doğum günleri ve özel günler için sunduğu cd baskı hizmeti sayesinde bu günleri unutulmaz hale getirebilirsiniz. Üstelik bu günler sadece sizin için değil, yakınlarınız içinde unutulmaz hale gelecek. Dilerseniz şimdi doğum günü ve düğün davetiyeleri için sunduğumuz hizmetlerden ayrı ayrı bahsedelim.

Doğumgünü için cd baskı hizmeti :

Özel nedenler dışında günümüzde neredeyse her insanın doğumgünü kutlanır. Doğumgünü kutlamalarının olmazsa olmazı tabii ki pastadır. Güzel bir pasta hazırlanıp, üzerine doğumgünü kutlanacak kişinin yaşı kadar mum dikilerek doğumgünü kutlanacak kişiye sürpriz yapılarak yanan mumları üfleyerek söndürmesi sağlanır. Tüm bunlardan önce doğumgünü partisine katılacak kişiler doğumgünü kutlanacak kişiye hangi hediye alacağını düşünür. Herkes özel ve emek verilmiş farklı bir hediye almak ister. Tamda bu noktada cd baskı şirketimiz devreye giriyor.

Doğumgününü kutlayacağınız yakınınızın resimlerini bize yollayarak harika bir hediye hazırlatabilirsiniz. Sizden alacağımız resimleri bilgisayar ortamında birleştirip slayt haline getirirken, resim geçişlerinde sizin istediğiniz efektleri veriyor ve resimlerin üzerine istediğiniz yazıları yazıyoruz. Daha sonra cd baskı işlemlerine geçerek cd üzerine istediğiniz resmi ve yazıyı yazarak özel cd paketine yerleştirip adresinize gönderiyoruz.

Düğünler için cd baskı hizmeti :

Evlenecek gelin ve damat adaylarının en çok önem verdiği konulardan bir tanesi de düğün davetiyeleridir. Gelin ve damat adayları düğün davetiyesinin çok özel olmasını ve klasik davetiyelerden farklı olmasını ister. Cd baskı şirketimiz hazırladığı dijital düğün davetiyeleri sayesinde unutulmaz bir düğün davetiyesine sahip olmanızı sağlıyor. Cd baskı şirketimize tanıştığınız günden bu güne kadar olan tüm resimlerinizi gönderiyorsunuz.

Şirketimiz gönderdiğiniz resimleri bilgisayar ortamında sizin istediğiniz efektleri verip resimler üzerine yazılar yazıyor. Daha sonra, cd baskı işlemlerine geçilerek cd üzerine sizin ve eşinizin resmi basılıp altına istediğiniz yazı yazılıp istediğiniz sayıda cd çoğaltım yapılıyor. Cd baskı işlemleri tamamlandıktan sonra, yine size özel olarak tasarlanacak resimlerinizin olduğu şekilli cd paketi yapılarak paket üzerine düğün tarihi ve adresi gibi bilgiler girilerek adresinize gönderiliyor.

 

Posted under CD DVD Serigraf Baskı ve Çoğaltım Sistemleri yorum yapan: admin on Pazar 10 Mart 2013 at 23:09

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Sorry, the comment form is closed at this time.