Ekonomik Cd Baskı Hizmeti

Sektörde en kaliteli cd baskı hizmetini sunan şirketimizi diğer şirketlerden farklı kılan tek özelliği yüksek kalite standartları değildir. Cd baskı şirketimiz aynı zamanda sektörün en ekonomik cd baskı hizmeti sunan şirketi konumunda bulunmaktadır. Cd baskı alanında teknolojinin sunduğu tüm imkanları profesyonel çalışma ekibiyle baskı işlemlerine yansıtan şirketimiz, sunduğu ekonomik fiyat seçenekleriyle de diğer şirketlere göre çok daha caziptir. Şirketimiz, yüksek kalite standartları ve ekonomik fiyat seçeneklerinin yanı sıra düşük adette cd baskı hizmeti sayesinde de sektörde fark yaratan öncü şirket konumunda bulunuyor.

Ekonomik, kaliteli ve düşük adette cd baskı hizmeti sunuyoruz !

Uzun yıllara dayanan çalışma hayatımızla sunduğumuz son derece avantajlı hizmetlerin farkında olan onlarca kurum, kuruluş ve şahıs sunduğumuz avantajlı cd baskı hizmetinden faydalanarak şirketimizle istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Cd baskı üretim tesislerimizde yürüttüğümüz çalışmalarda tüm baskı yöntemlerini uygulamaktayız. Şirketimizin uyguladığı baskı yöntemleri alttaki gibidir. Paylaşacağımız baskı yöntemlerini dikkatli bir şekilde okuyarak, sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnteraktif cd baskı : Katalog yada broşür gibi meteryallerin, bilgisayar ortamına alanında uzman grafik tasarım ekibi tarafından aktarılarak oluşturulan baskı yöntemidir. İnteraktif cd baskı tasarım işlemleri tamamlanıp bilgisayara cd takıldığında cd üzerine kayıt edilen tasarım içerisinde gezilebilir, otomatik açılır ve müzikli bir sunum halini alır.

Dijital cd baskı : Yine bilgisayar ortamında hazırlanan bir grafiğin herhangi bir film veya negatif kalıp alınmadan direk cd üzerine basılması işlemidir. Dijital cd baskı işlemi tüketicilere zaman açısından tasarruf sağlayıp, yüksek kalite standartlarına sahiptir. Dijital cd baskı yöntemi iki farklı şekilde uygulanır. Bunlar alttaki gibidir ;

* Etiket baskı : Yuvarlak etiketler üzerine renkli yazıcıyla baskı yapılması işlemidir. Etiket baskı yöntemiyle baskı yapılan yuvarlak etiketler daha sonra çıkartılıp cd üzerine elle yapıştırılır.

* Serigraf baskı : Kalıp filmler kullanılarak yapılan baskı işlemidir. Serigraf baskı yönteminde ince işçilik yapılmaktadır. Dolayısıyla, 1000 adet ve üzeri siparişlerde bu baskı yöntemi uygulanır.

Sizde ekonomik, düşük adette ve yüksek kalite standartları kriterlerine bağlı olarak cd baskı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, iletişim bölümümüzden bizimle iletişime geçerek sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Posted under CD DVD Serigraf Baskı ve Çoğaltım Sistemleri yorum yapan: admin on Perşembe 7 Mart 2013 at 22:49

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Sorry, the comment form is closed at this time.