Düşük Adette Cd Baskı

Cd ihtiyacı olan ancak, düşük adette cd baskı yaptıracak olan tüketiciler sektörde düşük adette cd baskı yapacak şirket bulmakta zorlanıyor. Çünkü sektördeki cd baskı şirketleri genellikle belirli bir adetin altında basım işlemi yapmıyor. Cd baskı şirketimiz yüksek kalite standartları ve ekonomik fiyat seçenekleri doğrultusunda yürüttüğü cd baskı hizmetinde adet sınırlandırması koymuyor. Bu sayede 50 yada 100 adet cd ihtiyacı olan tüketiciler dahi şirketimizin cd baskı hizmetinden faydalanabiliyor. Sizinde az miktarda cd ihtiyacınız varsa düşük adette cd baskı hizmeti veren şirketimizin sunduğu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sektörde düşük adette cd baskı hizmeti veren tek şirketiz!

Kaliteli, ekonomik, farklı ve yenilikçi hizmet anlayışını tüketicilerin ihtiyaçlarına göre belirleyen şirketimiz, tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup düşük adette cd baskı hizmeti vererek %100 müşteri memnuniyeti olgusunu oluşturuyor. Geçmişten günümüze istikrarlı bir şekilde yürüttüğümüz çalışmalarımızı, 6 yıldır aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Bizimle çalışan müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten memnun kalmaları bizim için son derece önemlidir. Ayrıca, sunduğumuz tüm hizmetleri garanti kapsamına almaktayız. Teslim aldığınız ürünle alakalı görüntü bozukluğu yada ses bozukluğu gibi herhangi bir teknik problemle karşılaşmanız durumunda, ürünü iade ederek paranızı geri alabilirsiniz.

50 adete kadar cd baskı hizmeti :

Düşük adette cd baskı hizmeti genellikle doğum günü kutlayacak kişiler yada rap hiphop gibi müzik grupları tarafından tercih ediliyor. Doğum günü kutlamalarında bu özel güne katılacak kişilerin sayısının genellikle 40-50 kişi civarında olması, müzik gruplarının ise bütçelerinin yetersiz olması ve düşük miktarda satışlarının bulunması şirketimize düşük adette baskı siparişi vermelerinde en önemli etkenler olarak öne çıkıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman önem veren şirketimiz, 50 adete kadar düşük adette baskı hizmeti sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Düşük adette cd baskı hizmeti vermemiz sizin baskı hizmetine standart ücretten daha fazla ödeme yapmanızı gerektirmiyor. Şirketimiz, düşük adette cd baskı siparişlerini de standart fiyat tarifesi kapsamına alarak ekonomik açıdan size kolaylık sağlıyor. Ayrıca, cd mamulleri üzerine sizin istediğiniz yazıları, logoları ve resimleri özel olarak basıyoruz. Sizinde düşük adette cd ihtiyacınız varsa, şirketimizle irtibata geçerek, yüksek kaliteli cd baskı hizmetine ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Posted under CD DVD Serigraf Baskı ve Çoğaltım Sistemleri yorum yapan: admin on Cuma 1 Mart 2013 at 21:28

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Sorry, the comment form is closed at this time.