Dijital Cd Baskı Hizmetinin Avantajları

Dijital cd baskı tüketicilere zaman ve kalite açısından avantaj sağlayan ileri teknoloji bir cd baskı yöntemidir. Günümüzde sektörde cd baskı hizmeti veren şirketler arasında dijital cd baskı hizmeti veren tek şirket bizim şirketimizdir. Diğer şirketlerin dijital cd baskı hizmeti vermemesi ve bu nedenle de bu cd baskı yönteminin tanıtımının yapılmaması tüketicilerin dijital cd baskı yöntemi hakkında fazla bilgi sahibi olamamalarına neden oluyor. Bu sebeple, ilk olarak dijital cd baskı yöntemi hakkında bilgiler vereceğiz. Daha sonrada, dijital baskı yönteminin tüketicilere sunduğu avantajlara değineceğiz.

Dijital cd baskı nedir?

Dijital cd baskı ileri teknoloji kullanılan bir baskı yöntemi olup, hiçbir grafiğin negatif kalıp veya film alınmaksızın cd üzerine direk basılması işlemine verilen isimdir. Dijital cd baskı işleminde kullanılan ileri teknoloji sayesinde baskı işlemi son derece kısa süre içerisinde gerçekleştirildiği gibi, yapılan işlem yüksek kalite standartlarına sahiptir. Şirketimiz dijital baskı işlemlerinde herhangi bir adet sınırlandırması yapmamaktadır. Son teknoloji cd çoğaltım sistemleri ve uzman çalışanlar tarafından yapılan dijital baskı işlemi tamamlandıktan sonra, cd üzerine tüketicilerin istediği yazılar, logolar ve resimler basılarak son kontroller yapıldıktan sonra baskı işlemleri tamamlanır.

Dijital cd baskı hizmetinin avantajları :

Yukarıda da paylaştığımız üzere dijital olarak yapılan baskı işleminin tüketicilere zaman ve kalite açısından sağladığı önemli avantajlar bulunmaktadır. Standart baskı işlemlerine göre çok daha kapsamlı özelliklere sahip olan dijital baskı yönteminin sahip olduğu tüm avantajlar alttaki gibidir.

1. Dijital baskı işlemi çok kısa süre içerisinde tamamlanır ve sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlar,

2. Şirketimiz, dijital baskı yöntemini tercih eden tüketicilerden adet şarkı istemez,

3. Dijital baskı işleminde renk sınırı olmayıp, onlarca renk seçeneği bulunur,

4. Dijital baskı hizmeti 5760dpi çözünürlük özelliğine sahiptir,

5. Dijital baskı yönteminin bir diğer avantajı da proje tasarım esneklik özelliği olmasıdır,

6. Dijital olarak yapılan baskıların görüntü kalitesi üst düzeydir.

Dijital cd baskı yönteminin tüketicilere sağladığı avantajlar hakkında kapsamlı bilgilendirmede bulunduk. Gördüğünüz üzere standart cd baskı yöntemine göre çok daha kapsamlı özellikleri bünyesinde barındıran dijital baskı yönteminden sizde ekonomik fiyatlarla ve adet sınırlamasına tabi tutulmaksızın iletişim bölümümüzden bizimle iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Posted under CD DVD Serigraf Baskı ve Çoğaltım Sistemleri yorum yapan: admin on Pazartesi 4 Mart 2013 at 22:06

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Sorry, the comment form is closed at this time.